KOUPIT KNÍŽKU

TOP 5 Tools I Use to Create Magical Art

18 prosince, 2019 in ART - No Comments

Pojď se mnou malovat! Dnes s Tebou nasdílím 5 mých nejoblíbenějších pomocníků, díky kterým tvořím. Mám teď na mysli mé vesmíry, měsíce a planety, z jejichž designů pak tisknu plakáty. Ráda bych některé designy natiskla i na podložky na jógu. Sama jsem jógu dva roky studovala v Austrálii, a je to má oblíbená činnost, forma relaxu… ale to už zacházím zase jinam, však víš, jak jsem ukecaná.

Pojď se se mnou podívat na úplný začátek toho, jak takový měsíc vzniká. Já používám na malbu nejraději akvarely, se kterými se mi krásně pracuje, nádherně se do sebe vpíjejí a nikdy nevím, jak to dopadne.

Potřebuju k tomu 3 základních věci:

  • ČTVRTKU, silnější než klasickou, jelikož pracuji s vodou a je třeba takovou, která se při vsáknutí vody úplně nezkroutí
  • KVALITNÍ ŠTĚTCE v různých tvarech a tloušťkách. Dobré štětinky jsou důležité, určitě se Ti stalo, žes malovala, a najednou štětinka vypadla a zůstala přilepená na Tvém výtvoru.
  • AKVARELY, za chvíli Ti ukážu které jsou mé oblíbené
  • A pak už jen skleničku s vodou, nějakou utěrku, zapálenou svíčku a trpělivost 🙂

Já ale používám ještě pár triků, které mi pomáhají tvořit originální kousky. Ukážu Ti tady, jaké to jsou:

Hezkou zábavu při tvorbě 🙂

✦ Christie ✦

SHOP MY TOOLS

No Comments

Leave a Reply

HELLO

HELLO

Vítám tě tu ve svém malém světě, kde sdílím svoje příběhy, myšlenky a dobrodružství. Moje bohémská duše a divoký srdce tě zavedou do míst, kde tvořím a podnikám. Snad se ti tu bude líbit a najdeš zde inspiraci naplnit všechny svoje sny. Tak pojď, půjdeme ven a nakreslíme spolu hvězdy…✨

Christie

CONNECT

kniha BEZ FILTRU

V rámci projektu #ZaNormalniHolky vznikla úspěšná kniha BEZ FILTRU, která už udělala radost více než 9000 z vás. A nejen to, část výdělku je věnována Anabell, neziskové organizaci pomáhájící dívkám s poruchami příjmu potravy.

Z prodeje knihy bylo Anabell darováno již 150 tisíc Kč!

MY FAVORITES

Latest Posts

×