S batůžkem po světě

Queenstown, Nový Zéland

Share on Facebook
Share on Twitter
+

Ahoj, právě jsem se vrátila z práce a konečně jsem se dostala k tomu hodit na blog pár fotek z Nového Zélandu. Je to už 3 dny, co jsem se vrátila, ale moje hlava je pořád tam v Queenstownu, u jezera Wanaka a u nekonečných horizontů, kdy se mi za každou zatáčkou zatočila hlava úžasem. Jsem obrovský milovník podzimu. Všichni na něj nadávají, že pořád jen prší, je šedivo a zima… asi je to o úhlu pohledu, ale já podzim MILUJU! Zbožňuji procházky po pestrobarevných loukách, lesích plných hub, mám ráda, když cítím ten první mrazík, který mi dává vědět, že sníh už je za dveřmi a naprosto si užívám víkendové dny, kdy prší a já si užívám pyžamové dny s knížkami při poslechu bubnování deště 🙂

Takže pro mne byl výlet na Nový Zéland překrásný, i když to trvalo jen 6 dní a hrozně to uteklo, rozhodně jsem si to užila! Už při příletu tam jsem věděla, že to bude stát za to a pohled z letadla mě v tom naprosto ujistil 🙂

Byla jsem ubytovaná v překrásném Hiltonu Queenstown, Resort & Spa. Měla jsem v pokoji vlastní krb! To mě bavilo nejvíc!!

Nejvíce času jsem samozřejmě trávila venku, na čistém vzduchu. Bylo kolem 10 stupňů, a většina lidé už by si řekla, že to je teda zima. Já jsem se po letech pocení se v Austrálii tetelila blahem 🙂 Procházky po lese, rybaření, projížďky po okolí… jaká svoboda! Jsou to přesně ta místa, kam jednou vkročíte a víte… prostě to víte. Víte, že tam necháte kus srdce, že tam vytvoříte nádherné vzpomínky. Že je tam takový, jiný vzduch. Něco je v té atmosféře jinak, takové kouzlo, takový nepopsatelný něco, který způsobí, že se všechno okolo Tebe zpomalí.

To přesně se mi stalo se Zelandem a musím se tam vrátit 🙂

     

A co Ty, už jsi se byl/a v Queenstownu podívat? Napiš mi, jaké to bylo a nebo klidně i pošli fotky na hellochristie@email.cz 🙂 Budu moc moc ráda!

Share on Facebook
Share on Twitter
+

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply