KOUPIT KNÍŽKU

Ne vždy jsem vlastnila to, co dnes: svůj business, tisíce prodaných knih, práci mých snů, (finanční) svobodu… abych byla upřímná, před pár lety jsem neměla ani tušení, co chci. Našli byste mě pravděpodobně v modré uniformě, s mastnými vlasy, v zaprděné kanceláři bez oken, vyčerpanou, bez chuti do života, zvedající od rána do večera telefon. V nefunkčním, toxickém vztahu s manipulativním žárlivcem, vděčnou za to, že mě někdo vůbec chce. Kdybychom se podívali ještě o několik let do minulosti, našli byste mě dokonce s dluhem téměř 100 tisíc Kč, jak umývám záchody v hotelu a po nocích sbírám špinavé nádobí ze stolů restaurace.

Když mi bylo 22 let, rozhodla jsem se investovat veškeré mé úspory do své vysněné cesty do Austrálie. Netušila jsem, že toto děsivé rozhodnutí bude moje jednosměrná letenka nejen do Brisbane, ale i k mnoha pádům a průšvihům. Hlavně to ale bylo nejlepší rozhodnutí mého života, které mě vedlo k obrovským životním změnám. O několik let později jsem totiž měla dost odvahy založit kontroverzní projekt, který mě na začátku stál přesně 0 Kč a stovky hodin práce, a tato investice mě přivedla k úspěšnému podnikání, které nyní řídím, a které pomáhá tisicům lidí.

Dnes mě potkáte na cestách okolo světa, nebo zachumlanou v peřinách na terase mého útulného pražského bytu, zatímco pracuji z domova a popíjím víno (nebo prosecco, cider, mojito, amaretto sour… you get the point).

 

Mohla jsem tušit, že ta pihatá holčička, která jako dítě v obchodě nikdy nic nechtěla, a šetřila si penízky na něco malýho, jednou vytvoří něco velkýho.  

 

Pravděpodobně teď sedím doma ve vytahaným triku nebo na pláži (taky ve vytahaným triku), usrkávám iced coffee (jediný kafe, který vypiju + je to cool), píšu další knihu, sdílím svý everydays troubles nebo hledám inspiraci k vybavení svého investičního bytu. A pokud nedělám tohle, pak hledám způsoby, jak Ti pomoci vytvořit Tvůj autentický, atraktivní a výdělečný business, nebo aspoň vedlejší či pasivní příjem, který Ti dovolí víc žít a méně pracovat.

Možná Tě teď trápí myšlenky jako: Na to já nemám. Nejsem tak zajímavá. Nemám co nabídnout. Nevím, co chci. Jsem ztracená. Kde začít? Nemám oporu, sama to nezvládnu… Chceš vědět, co mi opravdu dělá radost? Když se mi podaří Ti tohle všechno vyvrátit, a společně najdeme cestu, jak oslavit Tvou jedinečnost. Věř mi,

I have been there too,

a pokud mohu být ta, která Tě přesvědčí o tom, že: „Ty to dokážeš“, zatímco Ti celý svět říká opak… pak je má práce téměř u konce, a Ty jsi vykročila správným směrem.

 

BLOGGER & TRAVELER

První blog jsem si založila v roce 2005, kdy ještě nikdo nevědel, jak populární to za pár let bude. Miluju blogování! Vím ale, že vybočuji z klasické české blogerské scény. Nejsem kamarádka s make-upem. Neumím si namalovat dvě stejné oční linky a když mě někdo moc nalíčí na focení, přijdu si jako z cirkusu. Také nerozumím módě, nevím, kde je co ve slevě, jak kousky zkombinovat, ani jak se vhodně obléknut na akci. Tvrdím o sobě, že jsem minimalista, ale jen proto, že nesnáším nakupování. Kéž by byly tepláky a volný svetr trendem all year long! Nerozumím algoritmům, vyladěnému feedu a aplikacím na vyretušování celulitidy. Zato se nebojím popsat věci pravými jmény a moje motto zní: I’m keepin’ it real.

Díky své autenticitě a přirozenosti jsem vytvořila dvě silné komunity více než 180 tisíc fanoušků, sledujících, a troufnu si říct online přátel, se kterými mám tu čest sdílet vše od svých názorů na ženské sebevědomí, přes cestovatelské zážitky až po mou vášeň k home decoru, marketingu a natáčení se v nevhodných situacích (pamatujete na moje PMS video?). 

 

INTERIOR DESIGN LOVER

Už jako malá jsem chodila po našem panelákovém bytě a v duchu si představovala, jak předělám naší příšernou, starou, červenou kuchyň. Celé hodiny jsem dokázala snít s otevřenýma očima o tom, jak jednou bude vypadat můj budoucí byt nebo dům. Nikdy jsem nestudovala designérství nebo architekturu, zato jsem strávila milion hodin na Pinterestu a všech webech s fotkami bytů PŘED a PO rekonstrukci (stačí to, aby se tím člověk mohl živit? Watch me!). Navíc, vesmír vyslyšel má přání, a nastolil mi spoustu příležitostí se stěhovat. A to už přesně 29x. (!!!) Dostala jsem tak nespočet možností se vyřádit ve svém živlu, v home decoru a interior designu. Díky cestování a krásných pěti letech v Austrálii jsem si našla svůj styl, který nyní aplikuji i do svých nápadů. Absolutně zbožňuji kombinaci jednoduchosti s přírodou, praktičnosti a bohémství. Jsem velmi hrdá jak na své vlastní projekty, tak na spolupráce, které jsem díky své zálibě získala (a o kterých si můžete přečíst v kategorii HOME & DIY  ). 

 

AUTORKA KNIHY BEZ FILTRU

Koho by napadlo, že já, ve 27 letech naprosto neviditelná holka, napíšu a vydám na vlastní náklady svou první knihu? Moc dobře vím, že píšu nespisovně, nikdy jsem nestudovala kreativní psaní ani literaturu, nepřečetla jsem ani 50 knih a používám až moc často anglická slovíčka. O to šílenější je fakt, že se jich během roku prodalo několik tisíc bez jakékoliv jiné formy propagace než přes můj Instagram. Víte o tom, že když jsem knihu dala do tisku, neměla jsem peníze na zaplacení šestimístného čísla na faktuře? In fact, neměla jsem skoro žádné peníze? A víte o tom, že prodej knihy přesto od začátku finančně pomáhá neziskové organizaci Anabell, která je tu pro lidi s poruchami příjmu potravy? (Jestli se ptáte JAK???, nebojte, vše se dozvíte v článcích v kategorii BUSINESS.) A co víc, na knihu BEZ FILTRU dostávám denně nádherné zpětné vazby. Teď vážně, tolik vám děkuji!!! A děkuji také za veškerou konstruktivní kritiku, protože mi pomáhá posouvat se dál, a to směrem k mé druhé knize, na které právě pracuji. Nemůžu se dočkat, až se k vám dostane! O čem bude? Nech se překvapit… 🙂

 

Právě pracuji na mých nových cílech, a těmi jsou: nová rubrika BUSINESS & SEBEROZVOJ, vybavení prvního investičního bytu, psaní druhé knihy, tvorba vlastních produktů, a sním o malém ateliéru, kde bych dělala kurzy a semináře.

 

Pokud Vás můj profil a náplň práce zaujala, máte jakýkoliv feedback, nebo zájem o spolupráci, prosím kontaktujte mě na emailu níže, nebo jednoduše vyplňte kontaktní formulář. Prosím, dovolte mi odpovědět do 48 hodin. Jsem nadšená z budoucích nabídek a těším se na vaše zprávy!

 

Press/spolupráce:

#ZaNormalniHolky | zanormalniholky@email.cz

Hello Christie | hellochristie@email.cz

    ×