KOUPIT KNÍŽKU

Brodit se v bahně a být při tom šťastná!

27 května, 2018 in LIFESTYLE - No Comments

Tak nějak jsem viděla celý Spartan Race Sprint dne 28.4.2018 v Kutné Hoře. Holky se tam brodily bahnem, u toho se smály a kecaly… 😀 Prostě pohoda…

Celá tahle akce se připravovala 5 měsíců. Dát dohromady trenéry, tréninky, místa, trika, lidi… bylo to opravdu hodně práce, ale vše se zvládlo na jedničku, za což jsem nejvíc vděčná Alexovi!

Na startu bylo v triku Karii Traa s logem #ZaNormalniHolky přes 130 z vás. Když všichni skandovali název projektu, chtělo se mi brečet. Bylo to tak krásný, emotivní, náročný, týmový… jsem na vás všechny i teď, měsíc po závodu neskutečně pyšná!

Níže najdete malou galerii a všechny fotky a videa najdete zde:

https://drive.google.com/drive/folders/1D4BD8_wlFg_G8T605OYiRs7inzrNxzmi

Díky, že jste toho součástí!

Za tým #ZaNormalniHolky, s poděkováním značce triček Kari Traa,

Kristýna a Alex

No Comments

Leave a Reply

HELLO

HELLO

Vítám tě tu ve svém malém světě, kde sdílím svoje příběhy, myšlenky a dobrodružství. Moje bohémská duše a divoký srdce tě zavedou do míst, kde tvořím a podnikám. Snad se ti tu bude líbit a najdeš zde inspiraci naplnit všechny svoje sny. Tak pojď, půjdeme ven a nakreslíme spolu hvězdy…✨

Christie

CONNECT

kniha BEZ FILTRU

V rámci projektu #ZaNormalniHolky vznikla úspěšná kniha BEZ FILTRU, která už udělala radost více než 9000 z vás. A nejen to, část výdělku je věnována Anabell, neziskové organizaci pomáhájící dívkám s poruchami příjmu potravy.

Z prodeje knihy bylo Anabell darováno již 150 tisíc Kč!

MY FAVORITES

Latest Posts

×