KOUPIT KNÍŽKU

Chceš se zapojit?

Líbí se Ti projekt?

Je Ti téma sebedůvěry, vzájemné podpory a plnění snů blízké?

Věříš, že projekt dokáže pomoci?

Chceš se aktivně zapojit?

Máš příběh, který bys chtěl/a sdílet?

Rád/a bys projekt podpořil/a?

Je to jednoduché! Tady je pár tipů, jak na to:

Sdílej svou fotku (nejlépe přirozenou, bez filtru nebo úprav, s Tvým příběhem nebo názorem) na Instagramu a použij hashtag #ZaNormalniHolky

Neboj se říct to nahlas! Mluv o projektu s kamarádkami, ségrou nebo mamkou. Každá žena má právo cítit se skvěle. Začíná i končí to u nás.

Napiš mi svůj příběh a pošli ho (klidně i s fotkou, nebo anonymně) na mou emailovou adresu zanormalniholky@email.cz a do předmětu zadej MŮJ PŘÍBĚH. Brzy je začnu zveřejňovat a můžeme se tak vzájemně inspirovat.

Sleduj Instagram a tento blog, přidej se k našim sportovním akcím, tréninkům a „Meet-Upům“. Můžeš tak strávit hezký čas mezi novými lidmi, poznat nové přátelé, poznat mě osobně a být součástí skvělé party, která si vzájemně pomáhá.

Na eshopu http://shop.zanormalniholky.cz/  si můžeš zakoupit knihu BEZ FILTRU, z níž je část zisku věnována neziskové organizaci ANABELL, pomáhající lidem s poruchami příjmu potravy.

Pokud máš nějaké připomínky, dotazy, návrhy nebo si jen chceš pokecat, neváhej a zkontaktuj mě na Instagramu nebo na zanormalniholky@email.cz.

Děkuju za podporu a těším se!

HELLO

HELLO

Vítám tě tu ve svém malém světě, kde sdílím svoje příběhy, myšlenky a dobrodružství. Moje bohémská duše a divoký srdce tě zavedou do míst, kde tvořím a podnikám. Snad se ti tu bude líbit a najdeš zde inspiraci naplnit všechny svoje sny. Tak pojď, půjdeme ven a nakreslíme spolu hvězdy…✨

Christie

CONNECT

kniha BEZ FILTRU

V rámci projektu #ZaNormalniHolky vznikla úspěšná kniha BEZ FILTRU, která už udělala radost více než 9000 z vás. A nejen to, část výdělku je věnována Anabell, neziskové organizaci pomáhájící dívkám s poruchami příjmu potravy.

Z prodeje knihy bylo Anabell darováno již 150 tisíc Kč!

MY FAVORITES

Latest Posts

×