KOUPIT KNÍŽKU

FAQ’s

Jak Tě napadlo udělat takový projekt?

Přišlo to samo. Dočteš se to v článku Tímto článkem to začalo…

Máš kluka? 

Haha, ptáte se mě hodně často. Odpovídat na tak osobní otázky ale momentálně nejsem připravená. Otevřela jsem již spoustu černých komnat ze svého života tady na blogu i v knize BEZ FILTRU, ale dnes si své aktuální soukromí a nejkrásnější momenty střežím.

Co je cílem projektu?

Přečti si to zde 🙂 

Tvrdíš holkám, aby se o sebe nestaraly tím, že je učíš mít se rády?

S tím určitě nesouhlasím. Díky projektu holky s poruchami příjmu potravy jí zdravěji a dostatečně, aby nabraly a měli sílu do života. Naopak dívky s nadváhou se rády účastní sportovních akcí, které organizuji, a učíme se tak lásce ke sportu. Edukace ohledně váhy spočívá v tom, že končíme s dietami, používáme selský rozum, jíme zdravě, abychom byly zdravé, a cvičíme, abychom se dobře cítily a oslavily, co naše těla dokážou, ne abychom je trestaly za to, jak vypadají. Tato metoda pomáhá lidem najít svůj zdravý balanc a hlavně: děláme to kvůli sobě, ne kvůi okolí. Naše „iedální“ verze těla jde pak ruku v ruce s čistou hlavou a klidným srdcem. (Mnoho lidí hubne drasticky pod nátlakem urážek ze strany okolí. Takový člověk pak zhubne, ale pořád se trápí a nikdy není úplně spokojený a sebevědomý.)

Propaguješ obezitu?

V žádném případě. Mým cílem je pomáhat. Chci podpořit všechny slečny, které trpí nízkým sebevědomím, problémy s jídlem a nebo i horšími věcmi, jen kvůli tomu, jak vypadají. Stojím tu proti mediální šikaně a chci prasknout tu obrovskou bublinu o dokonalosti, která se nad námi vznáší pokaždý, když zabloudíme na Instagram. Stojím tu proti  silnému proudu a velkému vlivu sociálních medií na zdravý selský rozum tísíců holek. Obezita není zdravá, stejně tak není anorexie. Tento projekt ale není o vzhledu, ale o postoji. Je mi jedno, jestli jsi hubená, tlustá, malá, velká, modelka, make-up youtuberka nebo třeba fialová pikaču. Jde mi o to, co máš v hlavě. Jsem tu, když nemáš sílu čelit tomu tlaku na dokonalost, a nebo abych podpořila a šířila kvalitní myšlenku a Tvou zkušenost, pokud máš chuť se do projektu zapojit.

Kolik je Ti let?

Lidé mi hádají kolem 22, přemýšlím na 40 a někdy se chovám na 10. Věk… to je to číslo, který určuje, co mám zrovna dělat se svým životem? Nevím, dál 😀

Můžu se do projektu nějak aktivně zapojit?

Samozřejmě! Jak na Instagramu tím, že postneš svou fotku v přirozené podobě a označíš ji #ZaNormalniHolky, a @Zanormalniholky, nebo se k tématu veřejně vyjádříš na svém blogu, pošleš mi odkaz emailem nebo natočíš video. Jsem ráda za každou podporu.

Mějte se krásně! Vaše Christie

HELLO

HELLO

Vítám tě tu ve svém malém světě, kde sdílím svoje příběhy, myšlenky a dobrodružství. Moje bohémská duše a divoký srdce tě zavedou do míst, kde tvořím a podnikám. Snad se ti tu bude líbit a najdeš zde inspiraci naplnit všechny svoje sny. Tak pojď, půjdeme ven a nakreslíme spolu hvězdy…✨

Christie

CONNECT

kniha BEZ FILTRU

V rámci projektu #ZaNormalniHolky vznikla úspěšná kniha BEZ FILTRU, která už udělala radost více než 9000 z vás. A nejen to, část výdělku je věnována Anabell, neziskové organizaci pomáhájící dívkám s poruchami příjmu potravy.

Z prodeje knihy bylo Anabell darováno již 150 tisíc Kč!

MY FAVORITES

Latest Posts

×