KDO JSEM?

Jmenuji se Kristýna.

Jsem taková malá pihatá Popelka, co píše, cestuje, tvoří, chodí ráda bosa, miluje kyselý okurky a nečeše si vlasy…

Nikdy moc nevím, co o sobě napsat, tak to vždy zkrátím a řeknu jen:

Jsem člověk ♡

Jsem citlivá duše, v dnešním světě trochu moc velikej snílek, romantik a naivka. Pořád věřím na lásku a v dobrý lidi. Miluju šálky kakaa, podzim, první poletující sníh a knížky. Ráda si povídám s lidmi, směju se, píšu, kreslím, procházím se nočním městem a v hlavě si vytvářím příběhy. Nejlépe je mi u lesa, někde v horách, někde, kde je klid, a přitom jsou blízko lidí s dobrým srdcem a rodina.

Ptáš se, co teda dělám v Austrálii? Já se taky ptám… už dlouhé 4 roky…

JAK JSEM ZAČALA S BLOGEM 

Když mi bylo 19, odmaturovala jsem na Pražském Gymnáziu. Vždy jsem věděla, že po škole chci do zahraničí. Cítila jsem obrovskou touhu poznat svět a žít v Austrálii. Volila jsem tenkrát mezi vysokou školou a školou života. Byla to jasná volba. Další 3 roky jsem šetřila peníze a vyrazila. První 2 roky v Austrálii jsem studovala a pracovala na kariéře, až jsem se dostala na manažerskou pozici ve velmi populární restauraci v centru města Brisbane. Kdo by to byl řekl? Pihatá holka od slepic, co neuměla ani anglicky a bez  vysokoškolského titulu… Kolik práce a stresu to ale obnášelo, to si nikdo neumí představit. “No Ty si žiješ.” slýchala jsem.

Jenže já to necítila. Změnila jsem práci a přemístila se do hotelu Hilton. Jenže pořád jsem to necítila… a necítím doteď 😀 Věděla jsem, že jestli chci být šťastná, musím začít dělat to, co skutečně zaplní mou duši a ne peněženku…

Vždy jsem byla velkou milovnicí knih, filmů a žurnalistiky. Jsem kreativec, detailista a nekonečný romantik. Nejprve jsemv lednu 2016 spustila blog Me & Wonderland, původně jako cestovatelskou inspiraci, se kterou jsem chtěla dobít svět.

Brzy na to jsem ale zjistila, že nechci dobít svět a být slavná, ale že chci tvořit něco, co mě bude skutečně bavit a bude mě to dělat šťastnou. Mojí vášní se na mé cestě také stalo fotografování, filmování, psaní, kreslení, vyrábění čehokoliv, design interiérů a motivace k tomu, jak jít za svými sny. Pokaždé když cestuji, fotím, tvořím nebo píšu, mám pocit, že žiju. To mě utvrzuje v tom, že nebudu líná 10 let pracovat na tom, abych mi jednoho dne přišla nabídka na spolupráci v tomto oboru, než abych dalších 50 let pracovala pro velkou korporátní firmu, a prožila život ve smutku.

A tak vznikl blog Hello Christie. To jsem totiž opravdu já.

Zatím na své cestě potkávám skvělé inspirativní lidi, plní se mi moje sny a mám pocit, že každý den rostu v lepšího člověka. Inspiruj se.

Love, Christie