KOUPIT KNÍŽKU

„Meet-Upy“ Praha & Plzeň

28 září, 2017 in BLOG - 1 Comment

Čauky kočky moje 🙂

Jsem děsná, já vím, já vím. Omlouvám se, že mi to s fotkami a článkem tak trvalo, ale konečně tu jsou! Pro vás, které jste dorazily ať na Meet up v Praze a nebo v Plzni patří fakt obrovský děkuju! Za váš čas, za atmosféru, kterou jste vzaly s sebou, za to, že jste kolikrát jely fakt dálku… prostě jste boží!

Taková malá rekapitulace je zde:

 

Praha, 27.8. 2017 – Divoká Šárka

Poznámka k fotce: Jen co jsme narazily na téma, jestli by šel udělat i projekt #ZaNormalniKluky, a všechny jsme se s hurónským smíchem shodly, že to by fakt neprošlo, se před námi objevil tenhle sympoš a zeptal se, co to tam děláme. Řekly jsme, že je to sraz #ZaNormalniHolky, a on si k nám na fotku prostě lehnul 😀 Takže ho nominujeme na zakladatele. Snad se to k němu dostane 😀

Moje myšlenkový pochody: „Oukej, první meet up ever. To bude něco. Co to proboha dělám? Co jím vlastně řeknu? Přijde někdo vůbec? Budou si myslet, že vypadám jinak? Že jsem celá jiná, než myslely? Neumím mluvit před lidma. Mám vůbec něco říkat? Nebude pršet? Ne, ne já fakt nejsem nervózní. Měla jsem si něco připravit?? “

Realita: Už v tramvaji si nenápadně přisedávaly holky. Některé přišly hned, jakože čáááááu Ty seš Kristýna!  (Viď Maruško :D) Jiné si sedly vedle mě a usmívaly se. Haha, milý 🙂 Celkem se nás sešlo 27 a musím říct, že jsem z toho byla maximálně překvapená (v dobrým :)) Nejmladší z nás bylo 8 let a nejstarší… no přes 40 🙂 Taková skvělá parta holek!

Po chvíli čekání na zbytek jsme usoudily, že je na čase zvednout naše velectěné zadky z trávníku před tramvajovou zastávkou a vydat se na procházku do Divoké Šárky. Po pár metrech jsme u Mekáče zjistily, že půlka z nás potřebuje čůrat a druhá chce zmrzlinu. Hashtag ZaNormalniHolky je fakt přesnej 😀 Po cestě na nás hodně divně koukali kolemjdoucí. Taky aby ne. Po cestě nahoru mě holky proklínaly. Slyšela jsem hlášky jako: Nenávidím jí. Unfollow. Shodíme jí dolů?

Haha, kecááám. Joo, občas někdo utrousil nějakou poznámku, ale ten výšlap byl fakt pořádnej, v horku, a tak chápu všechny, co mě proklínaly. Nahoře na nás však čekala odměna v podobě výhledu jakej svět neviděl 🙂 Bylo nádherně, všechny jsme rozložily deky, vytáhly zasloužený svačiny ( a že holky fakt i pekly :D) a pak si až do západu Slunce povídaly. Bylo to milý, lidský, vtipný a inspirativní. Fakt jsem si to užila a díký fotografce Lucii (klikni ZDE na odkaz na její IG) máme i nádherný fotky!! Srazu se zúčastnila i fotografka projektu Misha, která se zároveň stala ambasadorkou a její článek STRACH ZE SELHÁNÍ NEMUSÍ BÝT NÁŠ. ČASTO PATŘÍ LIDEM, KTEŘÍ NÁM TAK “DOBŘE RADÍ” si můžete přečíst ZDE. 

 

KLIKNI ZDE! ODKAZ NA FOTKY KE STAŽENÍ! 

 

Plzeň, 12.9.2017

Poznámka: v levém horním rohu je asi prst fotografky 😀

Oukej, tak tady to byla teda taky prča. Sešlo se nás celkem 10, a to podotýkám, že jediná Verča byla z Plzně. Všechny holky jinak dorazily z okolí a to pro mě moc znamená! O to víc, že skoro všechny přišly samy za sebe, bez doprovodu kamrádky! Klobouk dolů holky! Sešly jsme se na náměstí a pak řešily, kde se usadíme. Už bylo chladněji, a tak jsme se rozhodly pro jakousi „kavárnu“, která byla vlastně ale v jakési staré továrně. (Holky, když mi připomenete jak se to jmenovalo, dopíšu to sem :))

Nicméně 😀 Cestou na nás ZASE divně koukali. Jenže tentokrát to divný bylo, protože nás nebylo tolik. Proč jsme byly středem pozornosti nám došlo až když jsme dorazily na místo. V ten samý den se totiž v Plzni konal PRIDE pochod, a tudíž jsme se zúčastnily podpory gayů a lesbiček. A víte co, byla to fakt mega prča. V klubu byly všude barevný balónky, DJ, a my tam spokojeně seděly až do 9 do večera a klábosily. na tento sraz se k nám také přidala známá plus size modelka, jedna z ambasadorek projektu, Veronika Nagyová. Její článek a příběh si přečtete TADY. 

Hrozně jsem si tenhle meet up užila, holky měly úžasný příběhy, energii a bylo to celý takový komorní a osobní. Moc doufám, že vás všechny ještě uvidím!

Z Plzně mám fotek jen pár, tak aspoň něco :))

 

 

Teď si říkám, jestli mám plánovat další meet upy. Co holky, nějaká města, kde by se domluvila skupinka alespoň 10 holek? :)) Napište mi do komentu 🙂

 

1 Comment

 • Lenka 3 prosince, 2017 at 8:50 pm

  Jé, to je škoda, že jsem ten plzeňský prošvihla… Každopádně děkuju ti za tento projekt! V článku s Martinou Gebarovskou jsem často viděla sama sebe. 🙂

 • Leave a Reply

  HELLO

  HELLO

  Vítám tě tu ve svém malém světě, kde sdílím svoje příběhy, myšlenky a dobrodružství. Moje bohémská duše a divoký srdce tě zavedou do míst, kde tvořím a podnikám. Snad se ti tu bude líbit a najdeš zde inspiraci naplnit všechny svoje sny. Tak pojď, půjdeme ven a nakreslíme spolu hvězdy…✨

  Christie

  CONNECT

  kniha BEZ FILTRU

  V rámci projektu #ZaNormalniHolky vznikla úspěšná kniha BEZ FILTRU, která už udělala radost více než 9000 z vás. A nejen to, část výdělku je věnována Anabell, neziskové organizaci pomáhájící dívkám s poruchami příjmu potravy.

  Z prodeje knihy bylo Anabell darováno již 150 tisíc Kč!

  MY FAVORITES

  Latest Posts

  ×