KOUPIT KNÍŽKU

NEW KITCHEN #4: Realizace kuchyně

1 května, 2019 in BLOG, HOME & DIY - No Comments

Čtvrtý díl seriálu NEW KITCHEN je tu a v dnešním článku vám ukážu a popíšu, jak se taková kuchyně stavěla. A že to nebyla žádná legrace.

V minulých článcích jsme se dozvěděli kde vlastně začít, co se starou kuchyní, jak na design nové kuchyně, kde hledat inspiraci, a jak prostor připravit. Dnes tedy počítám s tím, že máme kompletně připravený prostor pro kuchyň novou, která je už na cestě.

Kuchyň si můžete postavit buď úplně sami, nebo najmout profesionály, kteří vám ji sestaví. Já jsem zvolila profesionály. Jak víte, kuchyň jsem kompletně, od návrhu po poslední šroubek, zařizovala v IKEA. Vzhledem k tomu, že jsem koupila i spotřebiče (digestoř, troubu, vestavěnou lednici a indukční desku), měla být práce o to rychlejší a jednodušší, protože všechno do sebe krásně zapadlo. Můžete si samozřejmě spotřebiče nakoupit jinde, ale mně osobně se spotřebiče IKEA moc líbí, je na ně 5letá záruka, krásně do linky pasují a stylově je hodně z čeho vybírat. Já mám například bílou troubu! Dost jsem se jí bála, ale ve výsledku je naprosto nádherná!!

TUHLE TROUBU MÁM JÁ :)) (click)

A jak to bylo s realizací kuchyně?

Můj kluk <3 postavil „kostru“, a pak na to naběhli profíci. Dva chlapi jako hrom. Přijeli v 8 ráno a odjížděli v půl 6 večer. Měli asi půlhodinovou pauzu na oběd. Dovezli si s sebou tolik nářadí, že se mi to do bytu skoro nevešlo. Dva vozíky plný krabic s nářadím, že to bylo vyšší jak oni. Stejně tam si dovezli jakousi pilu, vodováhu, vlastní vysavač, všechny možný měřící přístroje a tak. Já tomu prd rozumím, ale můj byt v mžiku vypadal jako dílna. Ačkoliv věděli naprosto přesně, co mají dělat, trvalo jim to celkem 9 hodin, ve dvou lidech. A že já u toho celou dobu seděla, občas přicmrndávala a můžu říct, že si teda hodně mákli! Můj závěr je, že bych si tu kuchyň sama rozhodně nepostavila.

Udělali všechno. Postavili skříňky, všechno naměřili, nařezali pracovní desku, zabudovali kuchyňský miniostrůvek, vyměřili a nasadili na stěnu poličky, zapojili spotřebiče, zabudovali dřez, propojili elektřinu…. a naprosto perfektně po sobě uklidili!!

A já konečně, po 3 týdnech, měla plně funkční kuchyň!

V galerii se můžete podívat, jak se z totálního chaosu během pár hodin stala nádherná, funkční kuchyň!

A v přístím, posledním díle, vás kuchyní podrobně provedu, ukážu vám, jak jsem si ji vybavila, jak zkouším bezobalovou kuchyň a také kolik to všechno stálo. Do poslední kačky! 🙂

Mějte se a já si jdu udělat domácí granolu :))) Vaše Christie

No Comments

Leave a Reply

HELLO

HELLO

Vítám tě tu ve svém malém světě, kde sdílím svoje příběhy, myšlenky a dobrodružství. Moje bohémská duše a divoký srdce tě zavedou do míst, kde tvořím a podnikám. Snad se ti tu bude líbit a najdeš zde inspiraci naplnit všechny svoje sny. Tak pojď, půjdeme ven a nakreslíme spolu hvězdy…✨

Christie

CONNECT

kniha BEZ FILTRU

V rámci projektu #ZaNormalniHolky vznikla úspěšná kniha BEZ FILTRU, která už udělala radost více než 9000 z vás. A nejen to, část výdělku je věnována Anabell, neziskové organizaci pomáhájící dívkám s poruchami příjmu potravy.

Z prodeje knihy bylo Anabell darováno již 150 tisíc Kč!

MY FAVORITES

Latest Posts

×