KOUPIT KNÍŽKU

Překonej své hranice! BUĎ SPARTANKA!!!!

20 října, 2017 in BLOG, LIFESTYLE - 1 Comment

Moje milé slečny a paní 🙂

Taky se vám stalo, že vás někdo někdy podcenil? Říkal, že na to nemáte? Nebo se nemůžete dokopat ke sportu? Nemáte ho rády? Chtěly byste se zůčastnit závodu SpartanRace, ale samy se bojíte? Rády byste začaly cvičit a poznaly skvělou komunitu holek, které v tom budou s vámi? Tak to jste na správném místě!!

Ráda bych s vámi nejprve sdílela zážitek ze Spartan Race a řekla vám, co pro vás plánuji. Pokud jste o tomto závodu ještě neslyšely, oficiální stránky pro Českou Republiku jsou ZDE. 

Pro Slovenskou republiku pak ZDE. 

Neřekla bych, že je to závod s ostatními, ale spíš sám se sebou. Je to výzva, kde trénujete fyzičku i nervy 🙂

Jak to probíhalo?

Dostala jsem lístek od Aki Votrubové, na jejímž (naprosto dokonalým) blogu si můžete přečíst článek VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT, NEŽ POBĚŽÍTE SPARTAN SPRINT.  Zároveň jsem dostala ještě jeden volňásek, který jsem hodila na svůj Instagram do soutěže a vyhrála ho Verča (wohooo:). Stejně tak Aki dala jeden lístek své fanynce Kačí a společně jsme vyrazily brodit se bahnem v týmu #ZaNormalniHolky!

Spartan je rozdělen do 3 obtížností, SPRINT, SUPER a BEAST. My běžely ten nejjednodušší. Bylo to celkem 7,5 kilometru běhu a k tomu okolo 20 překážek. Překážky vypadají různě. Někdy musíš přeplavat řeku, jindy lézt po lanových stěnách, brodit se bahnem pod ostanatým drátem, skákat přes dřevěné stěny větší než jsi Ty sama nebo tahat pytle s pískem. Pokud někdo překážku nezvládne, za trest musí dělat 30 burpees, neboli angličáků. Já jsem jich dělala 120 a některé holky 150. Zní to děsivě? Jo, to teda zní! Taky jsem to tak viděla.

Před startem jsem se klepala nervozitou, netušila, do čeho jdu a nadávala si, proč tam lezu. Na druhou stranu jsem byla nadšená, těšila jsem se a byla jsem strašně ráda za podporu holek. Hlavně já, která fakt nesnáší běhání a do té doby neuběhla víc než kilometr v kuse. Dala jsem to? Jasně že jo!! Bála jsem se, ne že ne. Ale můžu vám říct, že je to NAPROSTO SKVĚLÝ ZPŮSOB motivace, jak si něco dokázat, překonat své hranice, začít se sportem a dělat něco pro sebe. Věřte mi holky, na konci vám fakt děsně stoupne sebedůvěra, protože jste TO prostě dokázaly!!! Navíc, není to tak zlý, jak to vypadá, je to vlastně super zábava!!!

A jelikož jsme z toho všechny byly nadšené a hodně jste se mě na to ptaly, rozhodla jsem se pro vás vyzjistit, zda-li bychom mohly společně po ČR a SR trénovat a v květnu 2018 si SpartanRace Sprint zaběhnout 🙂

Tímto moc děkuji Alexi Trejnarovi, který vymyslel projekt #miseSpartan a #NikdyNeniPozde a zároveň stojí u zrodu těchto tréninků pro vás :))

 

Naše mise by se jmenovala #ZaNormalniSpartanky a vy byste si vybraly svá jména pod hashtagem #Spartanka (doplň jméno nebo přezdívku, třeba já bych měla #SpartankaChristie 🙂

Pod těmito dvěma hashtagy bychom celou akci společně sledovaly jak na Instagramu, tak i na webu!

VEŠKERÉ PODMÍNKY JSOU ZDE.

 • Tréninky budou podle zájmu probíhat ve městech ČR a SR. Jsme schopni pokrýt skutečně velkou část obou zemí. V dotazníku dole prosím vyplňte město, ve kterém byste trénovat mohly a nebo byly ochotné dojíždět (seznam všech měst na konci článku).
 • Skupina v každém městě musí mít min. 10 lidí!!! Prosím tedy o sdílení, pokud se chcete domluvit s partou kamarádek nebo někoho nalákat 🙂
 • Cena každé hodiny se bude odvíjet od města a počtu přihlášených. Počítejte s cenou 100-200 Kč (4-10 EURO pro SR) za každou hodinu. V ceně jsou informační SMS, webová stránka, na které uvidíte své výsledky a pokroky, pronájem prostor, ve kterých se bude cvičit a trenér.
 • Platby budou probíhat předem, pravděpodobně na měsíční bázi.
 • Cvičit se bude dvakrát týdně. Jednou týdně silový trénink a jednou týdně vytrvalostní trénink (běh).
 • Tréninky budou probíhat od ledna 2018 do dubna 2018. Je to příprava na závod Spartan Sprint, na který ale NENÍ PODMÍNKOU se přihlásit. Na tréninky můžete chodit i jen pro sebe, pro zábavu, s kamarádkou…
 • Tréninků se mohou zůčastnit i mladší 18 let.
 • Pokud bude tento projekt úspěšný, je velká šance, že bude probíhat soutěž o volné lístky na závod nebo nějaké dárky jako oblečení.
 • Termíny ještě nejsou známé, tento dotazník je POUZE INFORMAČNÍ A NEZÁVAZNÝ.
 • Tréninky budou probíhat s trenéry s licencí i bez licence.
 • Já na tréninky budu chodit také (hlavně v Praze), ale pokud to čas dovolí, ráda bych jezdila i po jiných městech a nárazově si vás přišla zkontrolovat :)) (tzn. selfie tiiime :D)
 • Pokud byste se závodů zúčastnit chtěly, máte i dost času našetřit na lístek (pokud ho nevyhrajete:). Zároveň v tom nebudete ani na chvilku samy, poběžíme JAKO TÝM a budeme si pomáhat! 
 • Pokud máš o tréninky alespoň předběžný zájem, vyplň prosím JEDEN Z TĚCHTO DVOU DOTAZNÍKŮ. Není to nic závazného, jen potřebuji vyzjistit, kolik lidí by o tréninky stálo a kde by probíhaly (neboli zda má vůbec cenu to pro Vás organizovat:)

DOTAZNÍK PRO ČESKOU REPUBLIKU (KLIKNI ZDE)

DOTAZNÍK PRO SLOVENSKO (KLIKNI ZDE)

JEŠTĚ VÁHÁŠ? TAK SE PODÍVEJ NA TOHLE VIDEO (KLIKNI SEM), kde je vidět, jak jsem krááásně zahučela do bahna úplně komplet celá. No, kdo by to nechtěl? 😀

Moc vám děkuji a budu se těšit. Christie <3


1 Comment

 • František 8 prosince, 2017 at 2:26 pm

  Ahoj, jsem chlapec a tvoje články apsolutně žeru

 • Leave a Reply

  HELLO

  HELLO

  Vítám tě tu ve svém malém světě, kde sdílím svoje příběhy, myšlenky a dobrodružství. Moje bohémská duše a divoký srdce tě zavedou do míst, kde tvořím a podnikám. Snad se ti tu bude líbit a najdeš zde inspiraci naplnit všechny svoje sny. Tak pojď, půjdeme ven a nakreslíme spolu hvězdy…✨

  Christie

  CONNECT

  kniha BEZ FILTRU

  V rámci projektu #ZaNormalniHolky vznikla úspěšná kniha BEZ FILTRU, která už udělala radost více než 9000 z vás. A nejen to, část výdělku je věnována Anabell, neziskové organizaci pomáhájící dívkám s poruchami příjmu potravy.

  Z prodeje knihy bylo Anabell darováno již 150 tisíc Kč!

  MY FAVORITES

  Latest Posts

  ×