KOUPIT KNÍŽKU

Úplně ze všeho první chci říct, že jsem moc vděčná, že tu jste! 🙂

Markéta Mandíková

Ahoj, já jsem Christie!

Jsem 29 letá holka narozená v malém městě na západě Čech, která si plní (opravdu) velké sny. Během posledních deseti let jsem stihla procestovat půl světa, žít pět let v Austrálii, odešla jsem z práce a (pro mě osobně) nenaplňujícího kancelářského života 9-5, založila jsem projekt pomáhající tisícům dívek a žen, odstartovala vlastní podnikání a vytvořila si život, na který jsem opravdu hrdá. 

Moje motto je a vždy bude KEEPIN’ IT REAL. Jako influencer jsem měla možnost spojit síly s několika skvělými značkami a společnostmi, a musím říct, že jsem vždy nadšená z výsledků, které mají mnohem větší smysl, než jen reklamu.

Na tuto stránku jsem pro vás připravila ty nejdůležitější informace ohledně spolupráce, abyste je našli rychle a přehledně. Pokud se rozhodnete prolistovat mým blogem, najdete o mně a projektu mnohem více, abyste se ujistili, jestli jsem pro Vaší případnou nabídku ten správný člověk. 

Moc se těším na Váš email. Prosím, zda byste mi do něj mohli popsat Vaši vizi, jak si případnou spolupráci představujete, její oboustranné podmínky a jaký je skutečný SMYSL Vaší nabídky. Ráda pracuji na projektech týkajících se zdraví, ekologie či seberozvoje, a tak doufám, že najdeme společnou cestu tak, aby naše propojení mělo kvalitní dopad na společnost.

CO MOHU NABÍDNOUT?

bloger & Traveler

Mou velkou vášní je cestování. Vyrazit s batohem na několik dní do české přírody, koupit akční letenku do Asie, procestovat podzimní Nový Zéland ve vanu se světýlky, potápět se na ostrovech Fiji, relaxovat na yoga retreatu v Sardínii, (učit se) lyžovat a jíst pizzu v Itálii, strávit týdny barefoot na surf campu na Srí Lance... to všechno a mnohem víc je má představa o ideálním dobrodružství.

Pokud máte zájem, těším se na navázání nových přátelství (nejen) skrz cestovní příležitosti, psaní recenzí, dokumentaci Vašich hotelů, resortů a poznávání míst v České Republice i zahraničí.

Home design lover

Během pěti let života v Austrálii jsem pochopila, že domov je místo, kde bychom měli mít hlavně prostor DÝCHAT. Nezáleží na tom, jestli žijeme ve velkém domě se zahradou na vesnici, nebo v garsonce v centru města. Každý prostor má potenciál na svěží řešení a osobitý design.

Zamilovala jsem se do jednoduchosti, praktičnosti, minimalismu, přírodních barev i materiálů a spousty rostlin 🙂

Jsem velmi vděčná za navázání spolupráce s IKEA či BONAMI, se kterými jsme vytvořili již několik krásných domovů.

Goal digger

Miluju výzvy, cíle a sny. Od dětství si plním vše, co si zamanu, i přestože mi okolí tvrdí, že TO NEJDE! Opravdu jde, často stačí změnit mindset. Během studia, pěti let života v Austrálii, osmi let v online světě a tří let na vlastní noze jsem se mnohému naučila. Aniž bych to plánovala, vytvořila jsem jeden z nejznámějších českých projektů pro dívky a ženy, věnující se jejich zdravé sebedůvěře.

Nyní beru své letité zkušenosti, abych pomocí mých seberozvojových článků ženám dala šanci na kvalitnější život v oblasti naleznutí své vlastní cesty a podnikání, aniž by to převzalo vládu nad jejich životem.

ÚSPĚCHY A OCENĚNÍ

OBJEV ROKU 2017 v Czech Blog Awards

Umístění v TOP 10 v ocenění Křištálová lupa v kategorii Obsahová inspirace

Výhra v soutěži ŽENU ROKU 2018, kategorie pod 30

Talk show s Ewou Farnou na téma zdravá sebedůvěra žen

Pecha Kucha nights

Přednáška na marketingové konferenci InstaMeet Praha

Živé vysílání v pořadu V CENTRU se Shopaholic Nikol

Rozhovor pro DVTV

Přednášky na akcích a školách po celé ČR

Ambasadorka Agáta Ulrichová v TEDxTalks Women 

a další… 

Moje práce V ČÍSLECH

1 k+
#zanormalniholky IG fans
1 %
are WOMEN
1 %
AGE 18-34
1 mil+
profile VIEWS A WEEK
0 k+
hello christie ig fans
0 %
ARE WOMEN
0 %
AGE 18-34
0 k+
blog views a month

MY DREAM TEAM

Ahoj, jsem Míša a už 5 let fotím lidí. Zachycuji jejich emoce, náladu a vnitřní naladění. Nebaví mě dokonale tváře, ale ty, které v sobě mají příběh. Kdyby to šlo, vyfotila bych každou holku na světě, která o sobě kdy jen trochu zapochybovala, aby viděla, že je na ní něco výjimečného. To, co jí odlišuje od ostatních a dělá krásnou. Protože to, co vysíláme ven, dostáváme zpátky:) I proto Ti fandím Kristý, šla jsi do toho na plno a věnovala myšlence, projektu a ostatním holkám spoustu ze sebe, svého času, zájmu, energie a pozornosti. Vždy odhodlaná bojovat, máš můj obrovský obdiv.

Michaela Rusaňuková, fotografka projektu

Ahoj, já jsem Markéta a od roku 2014 se toulám po světě, podnikám, pracuji online a fotím. Minulý rok jsme s přítelem založili projekt Fakta země a Zachraň planetu. Je pro mě čest být nejen pravou rukou, ale i ambasadorkou projektu, protože nápad #ZaNormalniHolky se mi líbil už od začátku. Kdyby takový projekt existoval za mé puberty, bylo by vše asi mnohem snazší. Obdivuju Kristý za to, že se nikdy nevzdala a pomohla mnoho dívkám i ženám. Takového člověka naše česká scéna potřebovala! <3 Vždy ti budu ráda stát po boku, pomáhat a podporovat tě, mám tě ráda!

Markéta Mandíková, event manager

parťáci projektu

Chcete se přidat?

kdo o projektu napsal

HOW TO BOOK

Pokud Vás můj profil a náplň práce zaujala, máte jakýkoliv feedback, nebo zájem o spolupráci, prosím, kontaktujte mě na emailu hellochristie@email.cz nebo skrz odkazy na kontaktní formulář na této stránce. Do předmětu uveďte SPOLUPRÁCE. Moc vás prosím o následující informace: na jakém profilu byste rádi viděli Vaše pordukty či služby, informace o produktu, službě nebo akci, se kterou přicházíte, odkaz na Vaše webové stránky a/nebo sociální sítě, a jasnou nabídku spolu s Vaší představou naší teamové práce.

Emaily kontroluji každý den, přesto Vás prosím, dovolte mi odpovědět do 48 hodin.

www.hellochristie.com

www.instagram.com/zanormalniholky

www.instagram.com/hellochristie

Styled Stock Photos for Instagram and Social Media, Flatlays, Social Squares from the SC Stockshop

Mockrát děkuji za pozornost a těším se na budoucí spolupráce.

×