WEBSITE

S radostí Tě vítám na mé stránce Hello Christie

Jmenuji se Kristýna a pocházím z malého města Aš na západě České republiky. Mám takovou divnou, nezastavitelnou touhu objevovat svět a tvořit krásné věci. Na svém blogu s vámi sdílím své cestovatelské zážitky, životní styl, fotografie a také píšu příběhy, které prožívám. Většinou se snažím být vtipná a sarkastická, a čím víc se snažím, tím horší to je 😀

Denně tu najdete inspiraci k tomu, jak dosáhnout svých snů a prožít plnohodnotný život plný dobrodružství a tvorby.

Na příštích pár let jsem si připravila program:

Zdokonalit se ve fotografování

Vystoupit z korporátního světa a živit se něčím, co sama stvořím

Vybudovat si svoje hnízdečko

Napsat vlastní knihu

Nikdy nepřestat poznávat svět

Žít jinak, rozbourat bariéry a inspirovat

Najít opravdové štěstí v sobě samé

Rozjet můj projekt #ZaNormalniHolky

Být sama sobě ikonou ♡

JAK JSEM ZAČALA S BLOGEM 

Když mi bylo 19, odmaturovala jsem na Pražském Gymnáziu. Vždy jsem věděla, že po škole chci do zahraničí. Cítila jsem obrovskou touhu poznat svět a žít v Austrálii. Volila jsem tenkrát mezi vysokou školou a školou života. Byla to jasná volba. Další 3 roky jsem šetřila peníze a vyrazila. První 2 roky v Austrálii jsem studovala a pracovala na kariéře, až jsem se dostala na manažerskou pozici ve velmi populární restauraci v centru města Brisbane. Kdo by to byl řekl? Pihatá holka od slepic, co neuměla ani anglicky a bez  vysokoškolského titulu… Kolik práce a stresu to ale obnášelo, to si nikdo neumí představit. “No Ty si žiješ.” slýchala jsem. 

Jenže já to necítila. Změnila jsem práci a přemístila se do hotelu Hilton. Jenže pořád jsem to necítila… a necítím doteď 😀 Věděla jsem, že jestli chci být šťastná, musím začít dělat to, co skutečně zaplní mou duši a ne peněženku…

Vždy jsem byla velkou milovnicí knih, filmů a žurnalistiky. Jsem kreativec, detailista a nekonečný romantik. Nejprve jsemv lednu 2016 spustila blog Me & Wonderland, původně jako cestovatelskou inspiraci, se kterou jsem chtěla dobít svět.

Brzy na to jsem ale zjistila, že nechci dobít svět a být slavná, ale že chci tvořit něco, co mě bude skutečně bavit a bude mě to dělat šťastnou. Mojí vášní se na mé cestě také stalo fotografování, filmování, psaní, kreslení, vyrábění čehokoliv, design interiérů a motivace k tomu, jak jít za svými sny. Pokaždé když cestuji, fotím, tvořím nebo píšu, mám pocit, že žiju. To mě utvrzuje v tom, že nebudu líná 10 let pracovat na tom, abych mi jednoho dne přišla nabídka na spolupráci v tomto oboru, než abych dalších 50 let pracovala pro velkou korporátní firmu, a prožila život ve smutku. 

A tak vznikl blog Hello Christie. To jsem totiž opravdu já.

Zatím na své cestě potkávám skvělé inspirativní lidi, plní se mi moje sny a mám pocit, že každý den rostu v lepšího člověka. Inspiruj se.

Love, Christie