KOUPIT KNÍŽKU

Zpěvačka Leona Gyöngyösi: „Strie? Už je ani nespočítám.“

29 dubna, 2017 in AMBASADOŘI - No Comments

Dubnový článek je tu 🙂 Pro tento měsíc jsem si vybrala svou dlouholetou kamarádku, úžasnou maminku malého Nikýska a vynikající gospelovou zpěvačku Leonu Gyöngyösi. Jelikož se Leona pohybuje v showbusinessu, píšou o ní v bulváru a do této branže se vrátila už podruhé, bylo si rozhodně o čem povídat. Do projektu jsem si jí vybrala pro to, že se je to prostě normální holka. No vážně. Cvičí, jí zdravě, je to ženská krev a mlíko, jak sama ráda říká, skoro nikdy se nemaluje, má odvahu žít svůj sen a umí si ze sebe udělat legraci.

Zajímalo mě úplně všechno. Jak se jako mladá maminka vypořádala se svou postavou? Jak velký je vyvíjen tlak na známé tváře? Proč se na 11 let vzdala svého snu být zpěvačkou? Všechno se dozvíš tady 🙂

Jaké je to ve světě showbusinessu?

Showbusiness je jedna velká přetvářka, závist a faleš. Když si vybuduješ své místečko a víš přesně, co chceš, najdeš si tam i přátele. Nebojíš se už mluvit s médii, víš, jak se chovat, co kde můžeš říct atd. Mně osobně trvalo 11 let, než jsem dospěla a pochopila, jak to funguje. V 16 letech jsem zpívala v dívčím triu New Golden Kids. (pozn. autora – určitě všichni znáte písničku Hej pane zajíci od pana Neckáře, link ZDE :)) Tenkrát nebyly pěvěcké soutěže jako Superstar atp. Chtěla jsem dělat to, co mě baví, takže jsem dělala vše, co se po mě chtělo. Až do té doby, kdy jsem po našem rozpadu začala dostávat různé nabídky na zpěv za cenu sexu. Tenkrát jsem si řekla, že jestli mám zpívat za cenu toho, že se mám pro úspěch s někým vyspat, tak už radši nezazpívám nikdy. Sama jsem se vnitřně zablokovala a a odmlčela se na dlouhých 11 let. Až do teď, kdy přišel můj projekt Gospel night. Hudba mi chyběla celý život a trpěla jsem vnitřně, ale můj blok byl v té době silnější. Až teď jsem zase začala žít normálně a naplno.

Prošla sis už dlouhou cestou showbusinessu. Setkala ses tam s nějakým tlakem na to, jak máš vypadat?

Ano, setkala. Už tenkrát v mých 16-ti letech. Už tam nám říkali, jak máme vypadat, jak se oblékat apod. Bylo to šílené, byly jsme jen jejich loutky, které někdo tahal za provázky a my, mladé holky, se podle toho musely řídit. Neuměla jsem v tom tenkrát moc chodit, a tak jsem dělala všechno, co nám produkce řekla. Ono je to v tomto světě hrozně těžké. Člověk pomalu ani nekouká na to, co umíš, ale hlavně na to, jak vypadáš. Je tu tolik talentů, ale lidé je odsuzují za to, jak vypadají. Například že je někdo Rom, gay, při těle… tohle asi nikdy nepochopím. Já jsem holka krev a mlíko, a vždy budu, ale snažím se prorazit si svou cestu taková, jaká jsem a ukázat tak ostatním, že když člověk chce, všechno jde. Jsem ráda motivací pro ty, kteří se snaží v něčem prorazit, ale mají strach a předsudky.

Měla jsi někdy problém se sebevědomím, co se postavy týče? 

(Smích :D)  Anoooo, ten problém jsem měla ještě do nedávna. Člověk je pořád s něčím nespokojený, ale musí se cítit dobře ve svém těle a mít se rád. I já se to stále učím a pracuji na sobě. Každý si zaslouží mít zdravé sebevědomí a cítit lásku k sobě samému. Díky své minulosti, kdy jsem sebevědomí ztratila, s tím stále občas bojuji. Pomalu si ho ale získávám zpět a to i díky tomu, že konečně žiju svůj život a svůj sen. Když po koncertě stojím na podiu a lidé tleskají vestoje, je pro me to pohlazení nejem na duši, ale i hnací motor mít se ráda i za to, co jsem dokázala.

Jak ovlivnilo mateřství Tvou postavu a jak ses s tím vypořádala?

Nedokážu popsat, jak jsem šťastná, že mám svého syna, protože jsem poznala lásku, jako nikdy dříve a moje jizva po císařském řezu se tak stala tím nejkrásnějším na mém těle. Postavu mi to změnilo hodně, ale to je asi normální. Stále mám necitlivou jizvu na břiše a je mi to nepříjemné na dotek. Měla jsem také zdravotní problémy. Dodnes se nemohu zbavit svého podbřišku, ale vím, že je to jen o pocitu v hlavě a není to tak hrozné, jak si říkám. Pracuju na sobě a výsledky jsou znát, a to mi stačí. Celulitida? Tak tu mají asi všichni, i já ji mám. A strie… hahaha ani je nespočítám. Měla jsem do posledního dne krásné, hladké bříško, a druhý den po porodu mi popraskala kůže. Dnes už to není tak moc vidět. Upřímně, někdy se za to stydím, jsem jako každá jiná ženská, ale mám to nejkrásnější v životě a tím je můj syn. Co jsou strie proti tomu mít zdravé dítě, které tě miluje? Nic:) Žena by na sobě měla pracovat kvůli sobě a do té doby, než se sama bude cítit dobře. Neměly bychom koukat na to, co nám říká okolí. Moje strie můj úspěch neovlivní. 

Jak ses naučila mít ráda sama sebe a věřit si?

Kristýnko, budu upřímná. Já se to učím stále a je to asi věčný boj. Je moc důležité věřit se v to, co děláme. Někdy jsem tak silná, že překvapím i sama sebe, ale jsem jenom normální ženská a občas na mě padne deprese, že jsem ošklivá, nic neumím a chci se schovat někam hluboko pod zem. Jenže právě tyto situace mne vždy naučí se rychle vzpamatovat, podívat se do zrcadla, kde jsem uplakaná a nateklá, a promluvit sama k sobě. Pak se tomu začnu strašně smát. Pořád se hledám, ale opravdu věřím v to, co dělám. Život mi už postavil do cesty spoustu situací, kde jsem přehodnotila, co je opravdu duležité.

Proč si myslíš, že má projekt smysl?

Tento projekt je přesně to, co tu chybělo. Víš, dnešní doba a sociální sítě jsou plné umělých panenek, přeplastikovaných, extrémně hubených atd. Kam zmizela přirozená krása ženy? Bez ohledu na to, jestli má člověk postavu takovou nebo makovou, každý pořád soudí vzhled. Dnešní generace mladých dívek se pak stále porovnává s jinými, trpí komplexy a chtějí vypadat jako někdo jiný, místo aby chtěly vypadat jako NIKDO jiný. Každá z nás je krásná, jen to pochopit. Je správné ukazovat dnešní společnosti, že je povrchní soudit lidi, navíc podle vzhledu.

Jsem štastná, že si mě oslovila pro svůj projekt, protože i já podporuji přirozenou krásu ženy. Kdo mě zná osobně ví, že se ani nelíčím. Nejsem úplně hubená, jsem prostě kus ženský. Sama jsem si prošla anorexií, protože jsem chtěla vypadat jako světová modelka a můžu vám holky říct, že se tak už v životě cítit nechci. Teď jsem šťastná za to, kým jsem. Abych se měla ráda na 100 procent, na tom ještě musím asi zapracovat, ale je to proces, cesta, a už teď to pokládám za úspěch a ráda podpořím každu ženu, která prochází něčím podobným.

Je nějaké poselství, které bys vzkázala mladým holkám, co se trápí, protože věří že nejsou „dost dobré“?

Život žijeme jen jednou. Ten čas, který “investujeme” do trápení se nad naším vzhledem, už nikdy nevrátíme. Věřím, že nejlepší je prožít život s úsměvem na rtech a láskou v srdci. Nekoukejte na to, co chce vaše okolí. Vnímejte to, co chcete vy, a vaše osobnost a krása vyplynou na povrch. Neměňte se kvůli ostatním. Ti, kteří ve vašem životě mají být, tak tam budou a ti ostatní? Ty nepotřebujete. Každá jsme něčím vyjímečná a není to jen o vzhledu. Nejlepší je, když budete trávit čas s lidmi, kteří vás milují takovou, jaká jste a můžete tak být sama sebou.

S láskou Leona

Pokud máte velkou duši, gospelovou noc v podání Leony si zamilujete. Její koncerty jou vyprodané raz dva. Gospel night se pořádá v Betlémské kapli v Praze, před Vánoci a letos byl i koncert velikonoční. Myslím, že Lea za chvíli vyprodá Sazka Arenu, ale přece jen ta Betlémská kaple má obrovské kouzlo. Já na jejím koncertu byla a ještě teď mi to vhání slzy do očí. Podívejte se na ní třeba tady, její hlas se vám zaryje pod kůži. Díky Leo že jsi se projektu zúčastnila, že se nebojíš ukázat realitu, krásu ženy i po porodu, štěstí v očích z toho, že žiješ svůj sen a odvahu být sama sebou. Děkuju že jsi přijela na focení, natáčela nám insta stories a rozesmívala nás. Je mi velkou ctí že Tě znám a přeju Ti strašně moc úspěchů do budoucna.

Za spolupráci děkuji:

Fotografie: Michala Rusaňuková

Make-up: Lucie Žurková 

Kontakt: zurkovalucie@gmaill.com

Partner projektu: Přírodní, minerální kosmetika Annabelle Minerals, složená pouze z přírodních surovin, minerálů a bez testování na zvířatech

Studio 100 v Praze, s perfektním zázemím a spolehlivým majitelem

Občerstvení: Hummus Factory- delikátní zdravá záležitost

No Comments

Leave a Reply

HELLO

HELLO

Vítám tě tu ve svém malém světě, kde sdílím svoje příběhy, myšlenky a dobrodružství. Moje bohémská duše a divoký srdce tě zavedou do míst, kde tvořím a podnikám. Snad se ti tu bude líbit a najdeš zde inspiraci naplnit všechny svoje sny. Tak pojď, půjdeme ven a nakreslíme spolu hvězdy…✨

Christie

CONNECT

kniha BEZ FILTRU

V rámci projektu #ZaNormalniHolky vznikla úspěšná kniha BEZ FILTRU, která už udělala radost více než 9000 z vás. A nejen to, část výdělku je věnována Anabell, neziskové organizaci pomáhájící dívkám s poruchami příjmu potravy.

Z prodeje knihy bylo Anabell darováno již 150 tisíc Kč!

MY FAVORITES

Latest Posts

×